چهارمین جشنواره سیمرغ شمایید آغاز شد

خیلی از شما عزیزان میپرسین داستان چیه ؟

 قصه ما از تلفیق داستان «ساداکو» و «سیمرغ عطار» شروع شده، اما اگه بخواهیم یکراست بریم سر اصل مطلب باید بگیم که می‌خواهیم با کمک شما عزیزان ۳۰هزار درنای کاغذی بسازیم تا قدمی در راه تحقق صلح و همبستگی برداریم و با این کار حالمون خوب بشه تا حال خوبمون رو با درناها به بقیه منتقل کنیم. صلحی که ما ازش صحبت میکنیم صلح با درونه، ما اعتقاد داریم که اگر حال درونیم خوب باشه، این حال خوبمون رو در اجتماع گسترش خواهیم داد.

پس؛ ما کاغذ رو بهتون می‌دیم، شما درنا می‌سازید و درناهاتون رو به دست ما می‌رسونید تا در روز موعود تعدادیشون به پرواز دربیان و مابقی تو مراکزی که بهشون اشاره خواهیم کرد نصب بشن.

برای زیبایی و یکدست شدن کار بعد از نصب درناها، کاغذ رو ما در اختیارتون قرار می‌دیم تا از نظر شکل، رنگ و اندازه هماهنگ باشن

با توجه به نیاز و ‌گستردگی ارتباطاتتون هر چقدر کاغذ لازم دارید می‌تونید تهیه کنید. کاغذها رایگانند فقط هزینه ارسال و بسته بندی به عهده شما عزیزان است.

نکته مهم دیگه اینه که قراره حالمون خوب بشه و حال خوبمون رو به بقیه منتقل کنیم؛ پس محدودیت رو بذاریم کنار و همه آدمهای دوروبرمون رو تو حال خوبمون شریک و سهیم کنیم؛ همه از بچه یکساله تا آدم بزرگ ۹۹ساله با هر شغل و سمتی باید حالشون خوب بشه. صلحی که ما ازش صحبت میکنیم صلح با درون است.

_ رو بال درناها اسم، فامیل و نام شهرتون رو به یادگار بنویسید. در ضمن؛ میتونید آرزوهاتون رو هم همین جا بنویسید. اگر حرف دلی داشتید که مایل بودید به گوش ما برسه و بال درناها گنجایشش رو نداشت، خیلی راحت یه کاغذ بردارید و برامون نامه بنویسید.

حتما از دورهمی های خودتون، برنامه ها، درناهاتون به همراه خودتون برای ما عکس و ویدئو بگیرید و بفرستید و در شبکه های اجتماعی خودتون به اشتراک بگذارید و برای صفحات اینستاگرام سیمرغ شمایید و موسسه سرزمین کاغذوتا(روشنا اوریگامی) تگ کنید.

 www.instagram.com/simorgh_shomaeid

 www.instagram.com/Origami_oli

در ادامه #هشتگ هایی هم به شما همراهان معرفی خواهیم کرد تا در شبکه های مجازی خودتون در زیر پست ها استفاده کنید

 

نحوه ثبت نام در چهارمین جشنواره سیمرغ شمایید

اول: انتخاب تعداد کاغذ مورد نیاز با توجه به میزان ارتباطات شما و جامعه هدفی که میخواهید در کنار آنها درنا بسازید و حال خوب خودتان را به اشتراک بگذارید

تعداد کاغذ مورد نیاز خود را از میان بسته های زیر انتخاب کنید (کاغذها رایگان می باشد)

۱۲ برگی

۲۴ برگی

۴۸ برگی

۶۰ برگی

۷۲ برگی

۹۶ برگی

(عزیزانی که بیشتر از این تعداد کاغذ نیاز دارند با توجه به تعداد ۲ یا چند بسته را سفارش دهند)

دوم: واریز مبلغ هزینه ارسال و بسته بندی به سراسر کشور طبق جدول زیر به شماره کارت

۳۱۹۱ ۷۴۰۹ ۶۹۱۵ ۶۰۳۷ بانک صادرات به نام مجید آهنگ

بسته های ۱۲ تا ۴۸ برگی هزینه بسته بندی و ارسال هشت هزار تومان

بسته های ۶۰ تا ۹۶ برگی هزینه بسته بندی و ارسال ده هزار و پانصد تومان.

www.t.me/origamiroshana_office سوم: ارسال فیش واریزی به همراه مشخصات کامل زیر به شماره تلگرام ۰۹۹۰۷۳۵۳۵۱۷ و یا ایدی تلگرام

مشخصات جهت ثبت نام

نام و نام خانوادگی

تاریخ تولد

آدرس ایمیل

شماره تلفن همراه

شماره ثابت

آدرس کامل پستی

کد پستی ۱۰ رقمی

تعداد کاغذ سفارش داده شده با توجه به بسته بندی اعلام شده در بالا

تعداد کسانی که میخواهند با شما در ساخت درنای کاغذی مشارکت کنند

فیش واریزی هزینه بسته بندی و ارسال کاغذ ساخت درنای کاغذی

 

انتخاب تعداد کاغذ ساخت درنای کاغذی

از مهمترین اهداف جشنواره “سیمرغ شمایید” انتقال حال خوب است

پس هر چه تعداد کسانی که درنای کاغذی درست کنند بیشتر باشد، ما و شما به اهدافمون نزدیکتر شدیم

ترجیح ما اینه که هر شخصی یک یا دو عدد درنای کاغذی بسازد

پس با توجه به توانایی ، روابط عمومی و میزان ارتباطاتی که دارید کاغذ ساخت درنای کاغذ سفارش بدید

شاید دوست داشته باشید در کنار خانواده ۳،۴ نفری خودتون بشینید و درنا بسازید

شاید یک شب اعضای فامیل رو دور هم جمع کنید و در کنار هم لحظات خوبی رو با هم سپری کنید و درنای کاغذی بسازید، پیشنهاد میکنیم اینکارو انجام بدید، یک بهانه ای خواهد بود تا به جز ایام نوروز در شبهای تابستان در کنار هم باشید

شاید بخواهید دوستان قدیمی زمان تحصیل رو دور هم جمع کنید و دیداری تازه کنید و درناهم تابزنید

شاید در کنار همکاران خودتون و در وقت استراحت این کارو انجام بدید

شاید در پادگان و محل خدمت

شاید تصمیم بگیرید در خانه های سالمندان ، بیمارستان ها، مراکز ترک اعتیاد، کودکان کار و …… درنا تا بزنید

شاید هم درمکان های عمومی مثل مترو، اتوبوس، تاکسی و حتی پارک ها ….. پیشنهاد میکنم اینکارو یکبار هم شده امتحان کنید چنان انرژی دریافت خواهید کرد که نگو

در همه جا ما همراه و پشتیبان شما هستیم

قابل توجه دوستانی که علاقمند هستند در زمان و مکان خاصی با مردم درنا بسازند

دوستانی که علاقمند هستید با یک برنامه ریزی و اطلاع رسانی قبلی در کافه، پارک یا مراکز عنوان شده بالا برنامه داشته باشید! میتونید با ما ارتباط برقرار کنید تا در اطلاع رسانی و فراخوان شرکت در ساخت درنای کاغذی بهتون کمک کنیم

ما از طریق شبکه های مجازی جشنواره برنامه شما رو اطلاع رسانی خواهیم کرد تا تعداد بیشتری در جریان برنامه شما قرار بگیرند

برای هماهنگی جهت این موضوع با شماره 09371191917 آقای مجید آهنگ تماس بگیرید و یا تلگرام بزنید

 

داستان ساداکو

ساداکو ساساکی(۱۹۵۵–۱۹۴۳) دختر بچه‌ای ژاپنی بود و زمانی که فقط ۲ سال داشت، حادثه انفجار هسته‌ای در هیروشیما (۶ اوت ۱۹۴۵) اتفاق افتاد. ساداکو بزرگ شد و در یازده سالگی، مشخص شد او به دلیل قرار گرفتن در معرض مواد رادیواکتیو به بیماری لوسمی مبتلاست.

مدت‌ها در بیمارستان بستری بود و تنها آرزویش این بود تا روزی سلامت کامل خود را به دست بیاورد. یک روز دوست بسیار صمیمی اش (که در حال حاضر زنی مسن است) به او گفت که بر اساس یک افسانه قدیمی، هر کس بتواند هزار درنای کاغذی بسازد، به آرزویش می‌رسد.

ساداکو که آرزویی جز سلامتی و زندگی عادی نداشت، دست به کار ساختن درناهای کاغذی شد. او آنقدر این کار را ادامه داد که اطراف تختش در بیمارستان، همیشه مملو از درناهای کاغذی بود. درناهای ساداکو، از هر کاغذی که به دستش می‌رسید ساخته می‌شد: کاغذ شکلات، پاکت نامه، برگه‌های باطله ساداکو موفق شد هزار درنای کاغذی بسازد، اما بیماری او سرسخت تر از این حرف‌ها بود. مرتب از او آزمایش خون گرفته می‌شد و تعداد گلبول‌های سفید خونش شمارش می‌شد. آرام آرام تعداد گلبول‌های سفید خون ساداکو افزایش می‌یافت ولی این به معنی بهبودی او نبود و درست برعکس، به معنی این بود که مرگش نزدیک است.

ساداکو به ساختن درناهای کاغذی ادامه داد و البته هر روز تعداد گلبول‌های سفید خونش را هم یادداشت می‌کرد. او هنوز هم امید داشت. درناهای کاغذی ساداکو هر روز کوچکتر و کوچکتر می‌شدند تا جایی که آخرین درناهایش را با کمک سوزن می‌ساخت.

۲۵ اکتبر ۱۹۵۵ رسید و ساداکو که تنها ۱۲ سال داشت، در میان انبوهی از درناهای کاغذی جان سپرد.می‌گویند زمانی که ساداکو را بر روی تخت بیمارستان مرده یافتند، به درناهای کاغذی چشم دوخته بود که بادی که از پنجره باز اتاقش به داخل می‌وزید، آنها را تکان می‌داد. ساداکو از دنیا رفت. از دنیایی که ما هر روز با تمام وجود به کراهت آن عشق می‌ورزیم. دنیایی که بزرگترهایش (به خیال خامشان) برای آینده کودکانشان جنگ راه می‌اندازند و با دست خودشان، آینده سازانشان را به خاک می‌سپارند

س از مرگ ساداکو، دوست صمیمی اش (که افسانه درناهای کاغذی را به او گفته بود) با کمک خانواده و همکلاسی‌های ساداکو کتابی از نامه‌های او را منتشر نمودند و در سراسر جهان اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مالی برای ساخت بنای یادبود صلح کودکان در هیروشیما کردند.

در پنجم می ۱۹۵۸ (مصادف با روز کودک در ژاپن) در پارک یادبود صلح هیروشیما (Hiroshima Peace Memorial Park) ) (پست قبلی) از بنایی پرده برداری شد که با مشارکت مردم ژاپن و کمک‌های مالی خارجی افرادی از سراسر دنیا که داستان غم‌انگیز و امید بخش ساداکو را شنیده بودند، ساخته شده بود. این بنا «یادبود صلح کودکان» نام گرفت و به یاد ساداکو و درناهای کاغذی اش، بر بالای آن مجسمه دختر بچه‌ای قرار داشت که یک درنای کاغذی بزرگ را به روی سر گرفته بود. در پایین بنای یادبود، سنگی قرار داشت که بر روی آن نوشته شده بود بعدها داستان ساداکو نوشته شد و سالها به عنوان یکی از کتاب‌های داستانی که دانش آموزان می‌بایست مطالعه کنند به مدارس اروپا راه پیدا کرد

شایدخیلیهامون سوالهای مشترک زیادی در این باره تو ذهنمون داشته باشیم. سعی کردیم جواب این سوالهای احتمالی رو اینجا مطرح کنیم تا شما عزیزان زودتر به پاسخ برسید

 

چرا باید کاغذ تا کنیم؟

ما باور داریم همه هنرهای جهان باعث خوب شدن حالمون میشن

اما یکی از این هنرها به نام “اوریگامی” بخاطر قابل در دسترس بودن لوازم مصرفیش (کاغذ و حتی کاغذ باطله) و نیاز نداشتن به هیچ ابزار دیگه‌ای به غیر از دست، به راحتی قابل اجرا و در دسترسه.

در خصوص ارتباط فعالیت دست و مغز موضوع اثبات شده‌ای وجود داره که میگه؛ وقتی شما با یک دست فعالیتی انجام می‌دید یکی از نیمکره‌های مغز شما فعاله و وقتی با هر ۲ دست همزمان کار می‌کنید، هر ۲نیم کره فعال میشن.

زمانی که شما نقاشی می‌کنید یا خط می‌نویسید که ابزار مشترکشون با اوریگامی کاغذ و دستها هستند، فقط از یک دست استفاده می‌کنید، در نتیجه فقط یک نیم‌کره مغز فعال میشه.

در اوریگامی اگر شما هر دو دستتون همزمان با هم فعالیت نکنه نمی‌تونید طرحی بسازید که نتیجه هنرتون رو ببینید، برای همینه که اوریگامی برای ما ارزشمنده و لذت تجربه ش رو بهتون توصیه می‌کنیم چون هر ۲ نیم کره مغز شما رو همزمان فعال می‌کنه و باعث می‌شه روی یک کار متمرکز بشید ، و در این حالت به هیچ موضوعی به غیر از کاری که دستاتون داره انجام میده  نمی‌تونید فکر کنید.

این همزمانی فعالیت 2 نیم کره مغز باعث بالارفتن تمرکز شده که در پس اون آرامش عمیق ذهنی به وجود میاد و حال شما خوب میشه.

میتونید امتحان کنید ؛

 اگر شما شروع کنید به تا زدن کاغذ و یه فکری بیاد تو سرتون محاله بتونید نتیجه کار با کاغذ تو دستهاتون رو ببینید و به نهایت برسونید یا حداقل خیلی زیبا بسازید.

پس دلیل اینکه ما می‌گیم کاغذ تا کنید برای اینه که متمرکز بشید روی یک کار و برای لحظاتی ذهنتون از فکرهای آشفته و چند فکری بودن خلاص بشه و وقتی شما شکل نهایی خودتون رو خلق کردید حتی اگرتکراری باشه باز هم لذت خلق کردن در شما ایجاد میشه.

این حس خلق کردن بخاطر اینکه خالقش خلاق بوده حال خوب میاره و ما به این حال خوب نیاز داریم پس کاغذ تا میزنیم که ذهنمون آرام و حالمون خوب بشه و وقتی حال آدمها با خودشون و با ذهنشون خوب باشه دیگه درگیری ندارن، با خودشون کشمکش ندارن، با اطرافیان جدل نمی‌کنن و سر هر مساله ای سر جنگ ندارن

ما طبق تجربه‌هامون مطمئنیم اگر این ماجرا گسترش پیدا کنه باعث خوب شدن حال همه آدمها می‌شه

 

چرا باید درنا درست کنیم؟

ما روشناییها می‌تونستیم برای جشنواره “سیمرغ شمایید” هر شکل دیگه ای رو انتخاب کنیم اما نکردیم.

 اولین دلیلی که به ذهنمون رسید این بود که درنا یکی از شناخته ترین سمبلهای صلح جهانیه.و دوم این که این پرنده زیبا رو انتخاب کردیم تا همه بتونن به راحتی با یک تکه کاغذ یک درنای زیبا بسازن.

برای اینکه اوریگامی و تازدن کاغذ رو لذت بخش‌تر کنیم نیاز به شکلی داشتیم که علاوه بر کامل بودن و داشتن پیچیدگی‌های خاص اوریگامی نهفته در درونش، ساختنش راحت هم باشه.

درنا یکی از شکلهای کامل در اوریگامیه که شما وقتی تا می‌زنید و در مرحله آخر بازش می‌کنید از خلقش لذت می‌برید، چون حال پرنده بودنش رو با بالهاش با سرش و با منقارش حس می‌کنید. و این از نکات مهم در انتخاب این نماده.

برای ساخت درنای کاغذی شما حتما (با تأکید) نیاز به تمرکز بالا دارید. هر بار که شما می‌خواهید درنا بسازید،چه بخواهید و چه نخواهید بخاطر پیچیدگی‌های خاصش نیاز به تمرکز زیاد دارید.شاید شما همه‌تون قایق، نمکدان، موشک و قورباغه ساخته باشید ولی این اشکال تای پیچیده و تکنیک های خاصی ندارن که تمرکز خاصی رو بطلبند، اما ساخت درنا برای کسی که خیلی خیلی تا زده باشه  میانگین 60 ثانیه زمان می‌بره و این زمان خوبیه  برای آرامش ذهن هر انسانی.

 برای همین موضوعات بود که ما درنارو انتخاب کردیم

 

درناهایی که درست می کنیم چی میشن؟

درناهای ساخته شده شما عزیزان در بخش دوم جشنواره یعنی از اوسط مهر ماه، به مراکزی در سراسر کشور که در زیر عنوان خواهد شد اهدا میشوند

مراکز نگهداری از کودکان بی سرپرست و بد سرپرست

مراکز نگهداری از کودکان بیمار

بیمارستان های کودکان

مراکز نگهداری از بیماران سرطانی

مراکز نگهداری از کودکان کار و بار مانده از تحصیل

مراکز نگهداری از جانبازان شیمیایی و اعصاب و روان

مراکز نگهداری از سالمندان

مراکز نگهداری از بیماران اختلال روانی و آسیب دیدگان اجتماعی

 

برگزیده ای از اهداف چهارمین جشنواره سیمرغ شمایید

تلاش برای رسیدن به صلح با درون

انتقال حال خوب بین مردم

ایجاد انگیزه، شادی و نشاط در بین همه افراد جامعه

ایجاد تجربه ای زیبا از خلق کردن که ذات عالم هستی است

ایجاد لحظاتی شاد در کنار خانواده به دور از شبکه های مجازی

ایجاد فرصتی مناسب برای گذراندن اوقات فراغت

 

چند نکنه مهم حتما بخونید

اول: هر شخصی که درنایی رو تا میزنه، نام ، نام خانوادگی و نام شهر خودش رو روی بال های درنا بنویسه، اگر آرزو، خاطره و یا هر مطلبی که دوست دارید را در نامه ای بنویسید و برای ما ارسال کنید.

دوم:از کلیه دوستان مشارکت کننده در جشنواره خواهشمندیم در انتقال پیام ها و اهداف جشنواره ما را یاری کنند

سوم: از همه شما عزیزان مشارکت کننده در ساخت درنا دعوت میکنیم تا با تهیه عکس از لحظات بیاد ماندی ساخت درناهای خود و انتشار آن در شبکه های مجازی و معرفی جشنواره رسانه ما باشید، همچنین مجموعه عکس های خودتان را از طریق تلگرام  ( 09907353517)  در جشنواره برای ما ارسال کنید تا در اینستاگرام جشنواره به اشتراک گذاشته شود تا دیگر همران این جشنواره در سراسر کشور شاهد فعالیت دیگر دوستان خود باشند.

چهارم: شما عزیزان شرکت کننده در  جشنواره که امکان برگزاری کارگاه ساخت درنای کاغذی در زمان و مکان خاصی رو دارید، و نیاز به اطلاع رسانی در این خصوص دارید، میتونید با برقرای ارتباط با  شماره 09371191917 درخواست خود را مطرح کنید تا ما از طریق اینستاگرام جشنواره به دیگر دوستان اطلاع رسانی کنیم

 

زمان و چگونگی ارسال درناها

شما عزیزان همراه تا تاریخ ۲۰ شهریور ماه فرصت دارید تا درناهای خودتان را به دست ما برسانید

کاغذ های ساخت درنای کاغذی در ۲۳ طیف رنگی مختلف در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت. لطفا در هنگام تحویل درناهای خود به موسسه درناهای خود رو به صورت تفکیک شده رنگی تحویل دهید، این امر باعث سهولت در توزیع درناها به مراکز عنوان شده خواهد شد.

درناهای خودتون رو بعد از تفکیک رنگی و به صورت بال های بسته به آدرس تهران، میدان آزادی، خیابان محمد علی جناح، بلوار صالحی، پلاک ۱۰۹، واحد ۱ ، موسسه سرزمین کاغذوتا)روشنا اوریگامی ، کد پستی ۱۴۵۹۶۴۳۱۶۳ ارسال کنید

در صورت هر گونه سوال، راهنمایی، انتقاد و پیش نهاد با شماره ۰۹۳۷۱۱۹۱۹۱۷ تماس بگیرید و یا تلگرام بفرستید

 

زمان و مکان برگزاری جشن سیمرغ شمایید

جشن سیمرغ شمایید در اواخر شهریور ماه در بازه زمانی 25 تا 30شهریورماه برگزار خواهد شد

هنوز مکان برگزاری جشن مشخص نشده. به محض مشخص شدن از طریق صفحه اینستاگرام جشنواره

www.instagram.com/simorgh_shomaeid

و کانال تلگرام موسسه   اطلاع رسانی خواهد شد

 

برای شرکت در جشنواره تا کی فرصت داریم؟

 شما عزیزان همراه تا تاریخ ۲۰ شهریور ماه فرصت دارید تا درناهای خودتان را به دست ما برسانید

نقطه اوج این جشنواره مرداد و شهریور ماه است و ما روشنایی ها تو این بازه زمانی تمام وقتمون رو برای جشنواره میزاریم بخاطر همین از شما عزیزان درخواست میکنیم در همین بازه زمانی به ما بپیوندید

اما با توجه به اینکه زمان توزیع درناهای کاغذی از اواسط مهر ماه 96 آغاز خواهد شد و درخواست بیشمار مراکز مختلف جهت دریافت درناها در طول سال هم انجام خواهد شد، شما عزیزان میتوانید همچنان به ساخت درنا ادامه بدید و ما نیز همچنان در کنار شما هستیم.ولی در این بازه زمانی یک ماهه حتما با ما همراه شوید

 

 

چرا اینقدر کاغذ هدر میدهید؟

موضوعی که خیلی از شما دوستان از ما میپرسید.

اول: باید بگم استفاده درست وهدفمند از کاغذ هدر دادن کاغذ و حرکتی برضد محیط زیست نخواهد بود .

دوم: درختانی در جهان هستند که کاشته میشوند فقط مخصوص تولید و ساخت کاغذ تا از قطع بی رویه درختان جلوگیری شود این درختان سرعت رشد بالایی دارند تا بتواند بخشی از صدمات محیط زیست را جبران کنند.

سوم: یکی از معیار های سنجش سرانه فرهنگ در کشورها مصرف درست کاغذ است کشور ژاپن با داشتن روزی یک میلیون تیراژ روزنامه و مجله یکی از با فرهنگ ترین کشور ها در دنیا شناخته شده است و مطمئنا در کشوری که مهد اوریگامی است، تا زدن کاغذ با هدف ساخت اشکال کاغذی هدر دادن کاغذ نیست.

چهارم: موسسه سرزمین کاغذوتا (روشنا اوریگامی) که برگزار کننده این جشنواره است، بخاطر فعالیتش در زمینه اوریگامی، همیشه به عنوان مصرف کننده کاغذ به عنوان ابزار اصلی هنرش بوده و هر سال به میزان استفاده خودش، تولیدات و جشنواره درخت می کاره تا حداقل دین خودش رو به طبیعت ادا کنه.

 

 هشتگ های جشنواره سیمرغ شمایید در شبکه های مجازی

شما عزیزان همراه میتونید از هشتگ های جشنواره برای هرچه بهتر اطلاع رسانی جشنواره استفاده کنید

#پیام_آور_حال_خوب_باشیم

#لبخند_را_هدیه_دهید

#یگانه_شویم

#یگانه_شوید

#سیمرغ_شمایید

#انتقال_حال_خوب

#با_هم_باشیم

#1000_درنای_کاغذی

#هزار_درنای_کاغذی

#درنا

#درنای_کاغذی

 #درنای_صلح

#صلح

 #اوریگامی

#کاغذوتا

 #سرزمین_کاغذوتا

#ساداکو

#ساداکو_ساساکی

#اوریگامی_روشنا

#همه_با_هم

 

کارت های قرعه کشی

امسال به همراه کاغذ ساخت درناهای کاغذی تعدای کارت قرعه کشی به شما داده خواهد شد که با توجه تعداد کسانی که می خواهند با شما در ساخت درنا مشارکت کنند خواهد بود

همه شما عزیزان در هنگام ثبت نام در چهارمین جشنواره سیمرغ شمایید یک کد دریافت می کنید که این کد بر روی برگه های قرعه کشی قرار داده شده،عزیزانی که شما رو در ساخت درناهای کاغذی همراهی می کنند، می بایست نام و نام خانوادگی ، نام شهر، و کد ثبت نام دریافتی از موسسه را به سامانه پیامکی  3000122302 ارسال نمایند تا در قرعه کشی شرکت  داده شوند

 

چه کمکی به جشنواره میتونیم بکنیم؟

جشنواره در خصوص موارد زیر درطول اجرای جشنواره و زمان برگزاری جشن نیازمند کمک های داوطلبانه می باشد

در جشنواره شرکت کنید

حال خوب خودتون را به دیگران انتقال دهید

دراطلاع رسانی جشنواره ما را یاری کنید

عکاس و فیلمبردار و گرافیست

نیروی انسانی جهت برگزاری کارگاه آموزش درنای کاغذی

خبرنگار جهت پوشش خبری جشنواره

مدیر روابط عمومی

نویسنده جهت نوشتن اطلاعیه ها و فراخوان های جشنواره

فعالان شبکه های مجازی جهت پوشش خبری و اطلاع رسانی جشنواره

پذیرایی از مهمانان در روز برگزاری جشن (اواخر شهریور ماه )

حمایت مالی جهت بقای این جشنواره

عزیزانی که میتوانند در بخش های اعلام شده با ما همراه باشند  با دفتر موسسه تماس بگیرند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *